Warunki  rezerwacji  domków:

 1. Dokonanie rezerwacji jest jednoznaczne z zapoznaniem się i akceptacją postanowień regulaminu dostępnego na stronie pola namiotowego kaszub
 2. Rezerwację pobytu można dokonać telefonicznie pod numerem (tymczasowy) tel. +48 668283043 , lub elektronicznie na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 3. Rezerwację dokonujemy wpłacając 30 procent bezzwrotnego zadatku od wartości całego pobytu na numer bankowy: 13 8349 0002 0009 8632 2000 0040    Krokowskiego Przedsiębiorstwa Komunalnego Sp. z o.o., Żarnowiec 76, 84-110 Krokowa. W tytule przelewu prosimy o podanie imienia i nazwiska osoby wynajmującej termin pobytu.
 4. Brak wpłaty zadatku w  terminie  7  dni  od  zgłoszenia rezerwacji spowoduje anulowanie rezerwacji bez powiadomienia wynajmującego.
 5. Dokonując rezerwacji wynajmujący wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych w  celu rezerwacji i przysługuje mu prawo wglądu do swoich danych osobowych.
 6. W przypadku zmiany terminu, całkowitej rezygnacji zadatek nie podlega zwrotowi.
 7. Wynajmujący zobowiązany jest do uregulowania całej należności za pobyt w dniu przyjazdu na pole namiotowe „Kaszub”.
 8. W przypadku skrócenia okresu pobytu kwota za nie wykorzystany okres nie podlega zwrotowi.
 9. W przypadku zgubienia kluczy do domku wynajmujący zobowiązany jest do uiszczenia opłaty w wysokości 50 zł
 10. Przed zakwaterowaniem pobierany jest na czas zameldowania jednorazowy depozyt zwrotny w kwocie 200 zł .W przypadku stwierdzenia zniszczeń w domku z depozytu zostanie pobrana kwota na pokrycie realnych kosztów
 11. Doba hotelowa trwa od godziny 15:00 do godz. 12:00 dnia następnego.
 12. Potrzebę otrzymania FAKTURY prosimy zgłosić w dniu meldunku. Paragon bez numeru  NIP nie będzie uwzględniany do wypisania FAKTURY.